Březen 2011

Dají se rodiče Miley dohromady?

31. března 2011 v 19:34 | sISINKA
STARS: Dají se rodiče Miley dohromady? - foto
Zdroj: Isifa
Billy Ray Cyrus, táta Miley, odvolal rozvod a chce být se svou dcerou kamarád…
Rozvod rodičů je vždycky bolestivý a nevyhýbá se ani celebritám. K rozvodu směřovali i rodiče Miley Cyrus, ale táta Billy v těchto dnech své rozhodnutí odvolal. Dají se zase do kupy?

Bouře v rodině poznamenaly vztah Miley se jejím tátou. Teď ale Billy řekl, že si začínají být opět blízcí a chtěl by, aby se opět stal pro svou dceru člověkem, za kterým si přijde pro radu. "Chci být pořád Mileyn kamarád. Aby za mnou chodila se špatným, dobrým, lhostejným… prostě si jen tak popovídat. Chci, aby věděla, že ji mám rád víc než svůj život a že mi může věřit. Budu tady pro ni v dobrém i zlém," svěřil se táta Billy.

Moderátorka pořadu Good Morning America, která si s Billym na tohle téma povídala, ale řekla, že Miley má spoustu kamarádů a spíš potřebuje tátu. "Budu dělat, co budu moct, abych byl tím nejlepším tátou," odpověděl Billy.

Jak Miley prožívá neshody rodičů, bylo vidět na rozhovoru, který dělala před Vánocemi, kde ´odstřelila´ celou show Hannah Montana, kde mj. hraje jejího otce právě opravdový táta Billy. "Měla jsem tenkrát černo v hlavě, naši se chtěli rozvést, bylo před Vánocemi a mě z toho všeho bylo strašně. Miluju show Hannah Montana a miluju Disney," opravila se nyní.

Táta Billy doufá, že půjde vše spravit. "Komunikace mezi námi se o moc zlepšila, chci svou rodinu zpátky, abych byli zase všichni pohromadě," doufá.

Demi Lovato vyděsil duch!

31. března 2011 v 19:33 | sISINKA
STARS: Demi Lovato vyděsil duch! - foto
Zdroj: Isifa
K smrti vystrašená se cítila hvězda Camp Rocku, když spatřila nadpřirozenou bytost...
Demi už dlouho veřejně přiznává, že věří, že existuje něco mezi nebem a zemí. Teď ale navíc tvrdí, že se osobně potkala s duchem!

"Bylo mi osm let, otevřela jsem šatník a najednou na mě něco vyskočilo. Nic se mi nestalo, nebylo to nic těžkého, jen jsem cítila obrovský příval energie," svěřuje se star.

"Začala jsem šíleně ječet a utíkat pryč. Byla jsem na smrt vyděšená a dlouhou dobu jsem se té skříně bála," popisuje ještě bývalá přítelkyně Joe Jonase.

Právě od této příhody Demi věří v paranormální jevy a přiznává, že se jí čas od času něco nevysvětlitelného přihodí: "Naštěstí už to ale nebylo nic tak hrozného."

Herečka ovšem není jedinou star, která má styky se záhrobím! Například Lady Gaga přiznala loni na podzim, že jí honí duch, který se jmenuje Ryan! Zjevení občas také postraší Brada Pitta a Angelinu Jolie: "Často večer děláme seance a rozmlouváme se záhrobím."


VĚŘÍŠ NEBO NEVĚŘÍŠ??????????

Společný držkopád

31. března 2011 v 19:29 | sISINKA
Z časáku!!!!!!!!!!!!!

FUN & SCARY: Společný držkopád - foto
Trapasy a neuvěřitelné příběhy, které se staly vám...
Loni jsem byla s kamarádkou na táboře a měli jsme tam diskotéku. Zrovna začali hrát ploužák a můj idol mě vyzval k tanci. Tak jsme tančili a potom jsme šly s kámoškou na záchod, a když jsme se vrátily, měla jsem na botě kus toaletního papíru, kterého jsem si samozřejmě nevšimla. Pak jsme šli s mým idolem ke stolu s občerstvením a já jsem se do toho toaleťáku nějak zamotala a spadla jsem a svého idola jsem strhla s sebou. Začali jsme se šíleně smát a pak mi dal pusu. Ale protože se nám všichni začali hrozně smát a ukazovat si na nás, tak mě můj idol odstrčil, řekl mi, že jsem děsná kráva a že mě už nechce nikdy vidět.

Ztracený pes

Minulé léto, když jsme byly na soustředění s hip hopem, tak se jiný holky rozhodly, že budou vyvolávat duchy, což by samo o sobě zase tak strašidelný nebylo. Jenže pak ve skříni spadlo ramínko a zablikala lampa na stropě. Nebraly jsme to nějak vážně a šly jsme trénovat, protože ve 21 hodin nám začínal večerní trénink. Jenže když jsme byly uprostřed sestavy, tak z ničeho nic zhaslo světlo a my začaly ječet, protože jsme uviděly obrys nějaké postavy s nožem, který se k nám přibližoval, a šíleně jsme se vyděsily. Začaly jsme utíkat, ale vtom se znovu rozsvítilo a všechno se vrátilo do normálu. Dodnes nevíme, co to bylo ani co to znamenalo, ale druhý den jsme zjistily, že nám chybí Bára, což byl náš psí maskot. Už jsme ji nenašly a vůbec nevíme, kam se poděla. Od té doby už na soustředění s hip hopem nejezdíme.

Nové Bravo je tu!

31. března 2011 v 19:27 | sISINKA | 
INFO: Nové Bravo je tu! - foto

V Bravu 7/11 najdeš například...

Krásná a sexy:

Mila Kunis

Bill ze seriálu True Blood (Pravá krev) se opřel do Roberta Pattinsona:

"Edward je trapná karikatura upíra!"

Lady GaGa

Odhal s Bravem skryté poselství jejího nového klipu!

BIG TIME RUSH

a jejich tipy, jak získat toho/tu, který/á se ti líbí!

5 mega skandálů Rihanny!

Naštvaní sousedé, lesbické úlety, pomsta jejího ex a další...

Black Veil Brides

Rock s příměsí metalu a screama!

the Paranoid

Slovenská kapela na sebe práskla:
Šťouráme se v nose a koušeme si nehty!" .))


Avril Lavigne & Deryck Whibley

Proč se doopravdy rozešli?

+ Cool řasenkaDemi Lovato

Blíží se její další psycho-kolaps?

Seriál Dva a půl chlapa v koncích

Co všechno způsobil divoký Charlie Sheen...

Andrew Garfield

Nový cool Spider-Man!

Hudební mini-kurz s Ewou Farnou

2. díl

Móda a styl

Problémové zóny? Široká ramena?
Silné paže, Silnější stehna... Víme, jak to zamaskuješ!


Movie:

Jsem číslo čtyři

Report:

Jaké je to žít s epilepsií, nejrozšířenější nemocí mozku?

+ 4 x Cool poster!

Česko Slovenská Superstar, Rytmus, Miro Šmajda, Katy Perry

Selena Gomez spustí vlastní TV pořad!

31. března 2011 v 19:25 | sISINKA
MOVIE & TV: Selena Gomez spustí vlastní TV pořad! - foto
Zdroj: Isifa
Půjde o tzv. "prank show", kde chce star nachytávat své Disney kolegy na různé léčky a natáčet přitom jejich reakce na skrytou kameru!
Podobnou show s názvem Punk'd provozoval kdysi v TV herec Ashton Kutcher. Selena se netají tím, že chce svou show navázat na její tradici.

"Tuhle formu zábavy absolutně zbožňuji a věřím, že se bude líbit i diváků," vysvětluje přítelkyně Sel s tím, že na rozdíl od Ashtona bude nachytávat pouze Disney stars.

"Selena natočila pilotní díl a musím říct, že vypadá opravdu skvěle," potvrzuje mluvčí společnosti ZOO Production, že se show s největší pravděpodobností opravdu dostane na obrazovky a dodává: "Vypadá to dobře, už jen dolaďujeme detaily."

Selena zatím s nachytáváním kolegů žádné zkušenosti nemá. To její přítel Justin Bieber je tímto stylem humoru proslulý. "Jeho nejpovedenějším kouskem bylo, když zavolal raperovi Akonovi v době, kdy se ještě osobně neznali a řekl mu, že je jeho syn," vypráví Justinův manažer Scooter Braun: "Říkal mu: 'Tati, proč mě nemáš rád, proč se ke mě nehlásíš?' Akon z toho byl naprosto vyřízený a vůbec nevěděl, co má dělat. Byla to sranda."

Podívej na song Naturally živě

Je dokonalá....

Brýle Wayfarer

31. března 2011 v 7:24 | sISINKA | 
Ahojky ja budu mít wayfarer brýle alle kamošky je maj take ale černa a ja chci červene...
Ktomu knám přijeli kolotoče tak pudu na lavici a včera bylo kolo štěztí v knihaču se m byla musím se jít oblíc du do školičky tak ale nechce se my tam :) pa
Clear Red
Clear Red
Clear Red

diplom pro Andéý

30. března 2011 v 21:28 | sISINKA |  soutěže
To to je diplom!!!Pro Andéý doufám že se líbí :)

Další poznávačka

29. března 2011 v 14:22 | sISINKA |  soutěže

Kdo to je!!!!!

co na diplom beru 5!!!!


poznávačka 0.1

29. března 2011 v 14:03 | sISINKA |  soutěže

Ahojky poznávačka je tu.

1.Beru všechni do napíšou ale uzávěrka je 17.4.2011!!!!

2.odpověd

3.co na diplom

nápověda ty 2 holky jsou sestry!!!!!


NÁVŠTĚVNOST za minulí týden LOL

28. března 2011 v 21:59 | sISINKA |  Návštěvnost

PO 114

UT 87

ST 75

ČT 121

PA 94

SO 109

NE 91

CELKEM:691LIDÍ

tAK TO JE NÁVŠTĚVNOST ZA MINULÍ TÍDEN MOC VÁM ZA TO DĚKUJI....A OMLOUVÁM SE ZA DESS A POZADÍ JE TU REKONSTRUKCE TAK MY TO PROMINTE AHOJ.....Stres!!!!+dlouhodobá rekonstrukce!!!!!

28. března 2011 v 20:02 | sISINKA | 
ahojky je tu dlouhodoba rekonstrukce tak neříkejte že mám hnus bllog pak napišu až bude in celkoví, bude tam superstar musím se jít dívat kdo vipadne mam stres a dokonce větší než ty sutažící ta sa mějte......

ahojky jsem spět!!!

28. března 2011 v 18:39 | sISINKA | 
Ahojky jak se matet ja dobře ale celkem se nudím musím přečíst knížku ale ne do zítřka nusím mít referát ale to je jedno na obrazku vidíte Slenu Gmez a Demi Lovato mám ráda obě ale spíš jen Sell no asi pudu dělat dess tak ahojky...

WOW AMINACE SELENA GOMEZ

27. března 2011 v 19:45 | sISINKA
best frind 4evert
Sena Gomez
for my site
sena gomez
selena gomez

Dizkuze!!!

27. března 2011 v 12:35 | sISINKA | 

Ahoj když si tento članek přečteš tak otpověž na otazky!!!!!!!

Líbí jse ty tento blog???

Líbí se ty tento dess???

Líbí se ty ty to članky????

Na tyto otazky odpovídejte v komentářích!!!!!!!!!!!!!!

Ahojky...


Aminace Sel a bloond

27. března 2011 v 12:23 | sISINKA

Selli ¿Who I Am ?
Ahojky tato aminace je velmi povede ná prosím napište svuj nazor do komentu prosím každý a clikněte že ste tu bily díky moc ste supr...

Selena Gomez - Boj s fanynkami Justina Biebera!

26. března 2011 v 19:05 | sISINKA
STARS: Selena Gomez - Boj s fanynkami Justina Biebera! - foto
Zdroj: Isifa
Beliebers, jak se říká obdivovatelkám kanadského idola, "kouzelnici z Waverly" pořádně pijí krev!
Není totiž den, kdy by Selena neměla zahlcenou e-mailovou poštu nenávistnými zprávami a co víc, Justinovy fanynky proti ní dokonce zahájily internetovou kampaň!

Ta probíhá hlavně na twitteru a spočívá v tom, že jakmile se Seli k čemukoliv a jakkoliv vyjádří, sesypou se pod její zprávu desítky nenávistných komentářů tipu "Jsi hnusná!", "Najdu si tě!" nebo "Ty kr***!".

"Je to šílené a moc mě to zraňuje," přiznává Disney: "Mám pocit, že nedělám nic hrozného a myslím, že od té doby, co jsme s Justinem byli dobří přátelé, se zase tak moc nezměnilo. Jen se občas políbíme!"

"Je to velmi složitá situace," říká ještě Selena s tím, že v tuhle chvíli je velmi ráda za to, že cítí podporu od své rodiny a dodává: "Naštěstí mám ale stále své fanoušky, kteří mě nepřestali podporovat a ve vztahu s Justinem mi fandí."

Na druhou stranu ale Sel vzpomíná, že i ona před pár lety prožívala něco podobného: "Zbožňovala jsem Jesse McCartneyho a když začal chodit Katie Cassidy, říkala jsem o ní, že je příšerná. Přitom se mi do té doby líbila. Prostě jsem žárlila!"

pls!!!

26. března 2011 v 11:48 | sISINKA | 
Prosím pomoztemy jak se děla teda jak je třeba napsane fanclub tady a kliknete na to tady a už ste na te strance ja nevím pomožte mi prosím děkuji....;(

MOJE ICONA

26. března 2011 v 11:38 | sISINKA | 
ahoky mam novou iconu udelala mi jí http://grafika-only-for-u.blog.cz/ protože nevím jak se děla a promě má nejhezči blog tak dík...

nej footo co jsem gdy viděla

26. března 2011 v 9:16 | sISINKA

Ahojky tak ty o footky jsou nádherne a moc prosím okomentujte mi na tom to blogu díky ahojkky....Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Krásny obrázek

25. března 2011 v 21:58 | sISINKA |