LADY GAGA MOŽNÁ PŮJDE PŘED SOUD!

29. prosince 2011 v 11:02 | sISINKA |  otatní
STARS: Lady Gaga možná půjde před soud! - fotoBývalá asistentka slavné star, Jennifer O'Neill (41), podala žalobu o v přepočtu více než 7 a půl milionu korun proti LG!
Důvod? V době, kdy byla Jennifer u zpěvačky zaměstnána coby asistentka, prý odpracovala během třinácti měsíců celkem 7168 hodin přesčasů, aniž by za ně dostala zaplaceno!

V žalobě, která byla podána u Manhattanského federálního soudu, Jennifer tvrdí, že zcela samozřejmě musela být zpěvačce (jež trpí nespavostí) po ruce brzkých ranních hodinách a dlouho do noci ji pak musela doprovázet na všechny její večírky, koncerty a jiné veřejné akce.

Jennifer, která pro Gagu pracovala v roce 2010 během Monster Ball tour, navíc odhaluje, že velmi často ji také star vzbudila uprostřed noci, protože si vzpomněla, že potřebuje zabookovat luxusní hotel, letadlo, jachtu apod.

Další nepříjemností, se kterou se asistentka, jež si za více než roční stáž u Gagy vydělala v přepočtu 1,5 milionu korun, bylo, že LG svou asistentku často zaměňovala za služebnou - Jennifer jí musela nosit čisté ručníky, žehlit oblečení nebo ji star využívala jako živý budík, aby stíhala svůj nabitý program.

A co na žalobu říká Lady Gaga? Mlčí! Její osobní právník ovšem vzkazuje, že žaloba je neopodstatněná. Uvidíme, zda si to samé bude
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidí 1,3,3,4.....

klik :) 100% (566)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama